2016 Ek Gelir Ek iş Firma İsimleri

ek gelir kazanmakisteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi.Son Zamanlarda ek gelir başvuruları bir hayli artıyor bu iş gücündede malum herkes evden çalışabileceği için sorun olmuyor. Ek gelir kazandığınızda katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış seviyelerinize göre değişeceğinizden yazacağımız rakamlarda değişiklikler olabilir. Kar’ınız oluyor hemde fazla çalışmadan para kazanıyorsunuz.

Örneğin aylık 2.000 liralık satış yapan bir doğrudan satış temsilcisi yaklaşık olarak 660 Tl gibi bir ek gelir kazanır. Kazanma oranı aylık satışlarınıza göre artabilir. Örneğin ayda 5.000 liralık ürün satışı yapan birisi 1.650 Tl gibi bir para kazanabilir. Doğrudan satışta sadece satış yaparak değil üye yaparakta para kazanma yöntemide vardır. Örneğin 100 üyesi olan bir doğrudan satış üyesi, üyelerinin yaptığı satışlardan %3 ve %5 gibi ayrıca para kazanır.

2014 Ek Gelir Ek iş Firma İsimleri

Türkiye’de bu gibi işlerden ek gelir kazanan bir çok doğrudan satışçı vardır. Hatta bazıları ayda 10.000 Tl ve üzerinde kazançlarda elde edebiliyorlar. Böylece ilk işlerini bırakıp sadece bu alan üzerinde çalışmaya başlıyorlar. Sizlere tavsiyemiz ilk etapta işinizi bırakmadan belli seviyelere gelmeniz. Böylece işe yatkın olup olmadığınızı da anlamış olursunuz. Bu kısa girişten sonra işte sizlere ek gelir kazandıran 15 doğrudan satış firması.

SİZLERE DOĞRUDAN EVDEN ve GEZEREK EK GELİR KAZANDIRAN FİRMA İSİMLERİNİ YAZIYORUM.

1- Amway
2- Avon
3- Oriflame
4- Silva
5- Dore
6- Petek marketing
7- Huncalife
8- Ersağ
9- Farmasi
10- Lorems
11- Herbalife
12- Jenerasyon
13- Bohçam
14- Biobellinda
15- Jetnetworking

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir