Aydınlı Grup Personel Alımı 2014

Aydınlı Grup,Aydınlı Grup Eleman Alımı 2014,Aydınlı Grup İş İlanları,Aydınlı Grup İş İlanları 2014,Aydınlı Grup Personel Alımı,Aydınlı Grup Personel Alımı 2014,Personel Alımı,Personel Alımı 2014

Aydınlı Grup personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Aydınlı Grup’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Aydınlı Grup Personel Alımı yapıyor. Sizde Aydınlı Grup’ta çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Aydınlı Grup’ta çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Aydınlı Grup İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Aydınlı Grup hakkında

1965 yılında kurulan Aydınlı Grup; bugün Türkiye çapında 170′e yakın perakende satış mağazası, 3 alışveriş merkezi, 500′ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biri. 2 bin 500′e yakın çalışanı ile tam 4 kıtada üretim ve satışını gerçekleştirdiği Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. gibi uluslararası markaları ile Türk tasarım ve üretim gücünü dünyaya gösteriyor.Kaliteli hizmet ilkesini esas edinen, evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında örgütlenen Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı İnşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üretenSolarkent adlı konut projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

Tekstil, hazır giyim perakendecilik ve inşaat sektöründe yatırımlarına devam eden Aydınlı Grup, yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Aydınlı Grup Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir