BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

BİM,BİM 2014,BİM Eleman Alımı,BİM Eleman Alımı 2014,BİM İnsan Kaynakları,BİM İş Başvurusu,Bim İş Başvurusu 2014,BİM İş İlanları,BİM İş İlanları 2014,BİM İşçi Alımı,BİM Personel Alımı 2014,BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu,BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014,Eleman Alımı,Eleman Alımı 2014,Personel Alımı,Personel Alımı 2014

BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

BİM Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde BİM de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

BİM veya tam adı ile Birleşik Mağazalar A.Ş. ülkemizin en büyük marketler zinciridir. Gerek yaptığı indirimler ve uygun fiyatları ile mağaza sayısı ve ciro bakımından ülkemizin en büyük parekende kuruluşudur. 1995 yılında kurulan bu mağazası ayrıca kendi ürünlerini de üretmekte. Ayrıca son zamanlarda Avea ile beraber çıkardığı BimCell ile GSM sektöründe de çalışmaktadır. Ayrıca sadece ülkemizde kalmayarak Fas’ta da 100′den fazla mağazası bulunmakta.

BİM ülkemizde toplam 20 binden fazla kişi çalıştırmakta. Birleşik Mağazalar A.Ş. bu kişilerin arasına yeni çalışanlarını katacak. Verdiği ilanlarda birçok kişiyi yeni bir iş imkanı doğuracak. Eğer sizde kendinize bir iş arıyorsanız ve BİM size uygun ise hemen başvurunuzu yollayabilirsiniz.

BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir