EnerjiSA Personel Alımı 2014

EnerjiSA,EnerjiSA Eleman Alımı 2014,EnerjiSA İş Başvurusu 2014,EnerjiSA Personel Alımı,EnerjiSA Personel Alımı 2014,Personel Alımı,Personel Alımı 2014

EnerjiSA personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde EnerjiSA’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

EnerjiSA Personel Alımı yapıyor. Sizde EnerjiSA’da çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? EnerjiSA’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. EnerjiSA İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Enerjisa olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda şirket değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketlerimizi geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlarımızı, Sabancı kariyer sitesi ve İK portalları ile duyurmaktayız. İnsan Kaynakları ekibimiz eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Seçme ve yerleştirme sürecimizde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanmaktayız.

EnerjiSA Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir