ETİ Personel Alımı 2014

Eleman Alımı 2014,Eti Eleman Alımı 2014,ETİ İnsan Kaynakları,ETİ İş Başvurusu 2014,Eti İş İlanları 2014,Eti Personel Alımı,ETİ ŞİRKETLER GRUBU Personel Alımı 2014,Personel Alımı 2014

ETİ personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde ETİ’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

ETİ Personel Alımı yapıyor. Sizde ETİ’de çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? ETİ’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. ETİ İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

ETİ ŞİRKETLER GRUBU

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

ETİ personel eleman alım ilanları için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir