Ev Hanımları İçin Evde iş ilanları

Ev Hanımları İçin Evde iş ilanları

Ev hanımları arkaık evde yaptıkları işlerle aile bütçesine ağırbaşlı maddi katkılar sağlıyorlar. Eskiden o çay partisi senin bu çay partisi benim deyip, şu tatlının tanımini alabilir miyim, geçen Salı günü Ayşe hanımda yediğimiz tuzlunun tanımini alan oldu mu? gibi çok tanıdık, bildik muhabbetlerin yerini arkalık; ev hanımları evden nasıl para kazanır , evde yapılacak işler nelerdir gibi sorular aldı.

Ev hanımlarının evden para kazanma metotleri arasında, kalem montajı, mandal montajı, makale yazma ve editörlük, internet üzerinden anket doldurma işleri, paketleme işleri, çağrıiye katlkör işleri en başta yer alan metotler arasında.

İl ve ilçelerin, İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezlerinde açılan ücretsiz iş edindirme kursları da eğitim gerektiren evde yapılacak işlere büyük katkı sağlamakta ve teşvik öğeu olmaktadır.

Bu kurslar sayesinde hanımlar, evde yaptıkları tür tür pasta, kurabiye ve şekerlemeleri; doğum günü pastaları, ilk adım kurabiyesi, diş kurabiyesi, nikah şekeri şekerlemesi, yeni doğan bebek şekerlemeleri olarak satışa sunmakta ve çok da nihayetbaharel gelir elde etmektedir. Yine bu kurslar da el becerisini geliştirilen hanımlar, takı tasarımında çok iddiaları mahsullere imza atmaktadır.

Evde kendi imalatınızı ve veya üretimini yaptığınız her türlü mahsulün satış ve pazarlamasında, eş, dost, tanıdık aracılığı ile muhakkak nihayetbaharel satışlar yapacak veya yapmaktasınızdır. Fakat işi daha bir profesyonelliğe götürerek, mahsullerinizin ve kendinizin tanıtımınız yapacağınız web sitesi ve sosyal ağlarda oluşturacağınız tanıtım sayfaları ile kendi reklamınızı en nihayetbaharel biçimde direk tüketiciye sunmuş olacağınızı göz ardı etmeyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir