Kapat !

«

»

Eki 06

Ev Hanımlarına Evde Tespih İşi


Ev Hanımlarına Tespih İşi

Evde ek iş ypamak ve para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman yapabileceğiniz kolay ve kazançlı iş fikirlerinden biri de evde tespih yapmaişidir. Hem farklı firmalardan bu işi alarak yapabilirsiniz. Hemde bunun yanında yaptığınız tespihleri farklı satıcılara vererek onlardan para alabilirsiniz. Ayrıca sitemizden bu işi veren firmaları da bulabilirsiniz.

Bu işi nasıl mı yapacaksınız? Değişik boncukları bir ipe geçirerek farklı sayılarda tespihler yapacaksınız. Daha sonra bu tespihleri farklı yerlere satarak ve firmalar ile anlaşarak hem tam işiniz hem de ek işiniz olarak yapabilirsiniz. Hemen bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Hemen konunun altındaki yorum yap bölümünden bizlere İsim ve e-mail adreslerinizi bırakırsanız eğer firmaların sizlere ulaşması daha çabuk olacaktır.

Ayrıca şu uyarıyı yapmakta fayda var lütfen telefon numaralarınızı bırakmayın,çünkü iyi niyetli olamayan insanlardan dolayı zor duruma düşebilirsiniz.


forivia

Benzer Yazılar

FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir