Evde Davetiye Katlama İşi 2014

Davetiye Katlama,davetiye katlama işi,Davetiye Katlama İşi veren firmalar,ek iş 2014,Ek İş İlanları,Ek İş İlanları 2014,ek iş imkanı,ek iş imkanları,Evde Davetiye İşi,Evde Davetiye Katlama İşi,Evde Ek iş,evde yapılailerecek ek iş,Eve Davetiye İşi Veren Firmalar,Eve Davetiye İşi Verenler,Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar,eve ek iş veren firmalar

Evde Davetiye Katlama İşi 2014

Günümüzde bir çok ev hanımı evde yapılan işler yaparak ek gelir elde etmekte ve aile bütçesine destek olaya çalışmaktadır. Kimi ek işler el becerisi istese de bir çok iş el becerisi istemeyen evde hemen herkesin yapabileceği oldukça kolay işlerdir.

Bu işlerden birisi olan Evde Davetiye Katlama İşi özel yemekler, kutlamalar, düğün, mezuniyet, nişan ve bir çok özel davet için konukları davet etmek için oldukça teferruatlı, şık davetiyeler matbaacılar tarafından basılmakta. Ancak üzerlerine çoğu zaman süslemler , boncuk, kurdele gibi eklemeler yapılmakta. Matbaacılar bu tür oyalıyıcı işler ve katlama işleri için ev hanımlarına işi bu bölümünü vermekte ve teslim alındığında ücretleri ev hanımlarına ödenmekte.

Böylece ev hanımları Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak ; hem boş zamanlarını değerlendirmekte, hem de aile bütçelerine ek gelir sağlamaktalar. Oldukça kolay olan bu işi evde küçük, büyük herkes yapabileceği bir iş olup, eğer sizde evinizde Davetiye Katlama ve süsleme işi yapmak istiyorsanız matbaa firmaları ile irtibat kurarak evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorumbölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Evde Davetiye Katlama İşi 2014” için 2 yorum

 • Nisan 23, 2014 tarihinde, saat 18:30
  Permalink

  evde ve isyerimizde pul vida paketleme-konfeksiyon kazak gomlek penye temizleme-tas dikme-davetiye katlama-nikah sekeri
  0532_628.08.23

  Yanıtla
 • Nisan 29, 2014 tarihinde, saat 17:55
  Permalink

  ev hanimiyim hafta sonlari okula gidiyorum yukaridaki alanlari el becerimi katarak yapabilirim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir