Evde Etiket İşi 2016 – Evde Ek İş İmkanı

Evde Etiket İşi 2016 – Evde Ek İş İmkanı

Evde para kazanmak için evde yapılan işlerden biriside EVDE ETİKET İŞİ yapmaktır. Tüm ev hanımları tarafından oldukça kolay bir şekilde yapılacak olan EVDE ETİKET küçük büyük herkesin birlikte yapabilecekleri en kolay ev ek iş imkanıdır.

Çok fazla el emeği ve becerisi gerektirmeyen ve para kazanmak isteyen yaşlı olan kişilerin bile tekstil firmalarından etiket işi alarak yapabilecekleri bir iş imkanıdır.

Günümüzde kullandığımız hemen hemen tüm ürünlerde, ürünün içeriğini, kullanımını, beden, marka, beden gibi bilgilerinin yer aldığı çoğu zaman kumaş üzerine, kimi zaman kağıt ve karton gibi malzemeler üzerine hazırlanan etiketlerin ürünler üzerine çengelli iğne yada küçük ipliklerle genelde tekstil ürünlerinin üzerine takılması işine EVDE ETİKET İŞİ denilmektedir.

Bir çok tekstil firması tarafından ev hanımlarına verilen ETİKET İŞİ hiç zor olmayan sadece biraz el hızlılığı isteyen bir iş olup, tekstil firmalarının yoğun olduğu yerlerde oldukça tercih edilen bir iştir.

Eğer sizde evinizde ETİKET İŞİ yaparak para kazanmak için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak tekstil firmalarının sizinle irtibata geçerek iş alma olanağını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir