Evde Kurdele İşi 2016

Artık evlere bir çok iş verilmekte. Bunların başında evelere kurdela işi gelmekte bir çok bayan bu işi oldukça benimsemiş durumda. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız bunun yanısıra birazda para kazanmak istiyorsanız oldukça cazip aslında.

Normalde hediye sarmak için kullanılan kurdelalar aslında birazcık beceri sayesinde havludan, çeyizlik eşyalara ,kına setlerinden ,masa örtüsü kenarı süslemelerine kadar bir çok alanda artık kullanılmakta aslında. Basit bir kurdelayı gül modelinde veya da ufak minik fiyonklarla katlanarak masa örtüsünde kullanılan bu işçiliğe ihtiyacı olan bir çok firma var. Bizde bunları sizler için araştırdık. Kendinize ve cevrenizdekilerede bu fırsatı verebilirsiniz.

Verilen işlerin potansiyelinin yoğunluğu açısından hem daha seri olmak hemde daha fazla iş bitirmek amacıyla kuracağınız ekiple bu işi meslek edinme şansına sahipsiniz.

Bizde sizlere kolaylık olması açısından eve kurdela işi veren firmalar ihityaç duydukları kişi ve kişilere ulaşması için konumuzda toparladık.

Bu ilanlardan sizlerde faydanalanarak işverenlerden size uygun olan işi bularak sizde iş sahibi olabilirsiniz.

Evde Kurdela İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Evde Kurdele İşi 2016” için 2 yorum

 • Şubat 16, 2014 tarihinde, saat 22:27
  Permalink

  ben Niğde merkezde oturuyorum komşularımla ip temizleme işi istiyorum çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
 • Mart 3, 2014 tarihinde, saat 23:11
  Permalink

  bn istanbul bey oğlundan bnde evime ip temizleme işini istiyorum vaya başka işlerde olabilir el becerime güvaniyorum tşkrler

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir