Evde Nikah Şekeri İşi – Evde Bebek Şekeri İşi 2014

Ankara eve nikâh Şekeri İşi veren firmalar,bebek Şekeri İşi,bebek Şekeri İşi 2014,bursa eve nikâh Şekeri İşi veren firmalar,ek İş İlanları,ek iş imkanı,ek iş imkanları,ek İş veren firmalar,eve bebek Şekeri İşi veren firmalar,eve bebek Şekeri İşi veren firmalar 2014,eve bebek Şekeri İşi verenler,eve nikah Şekeri İşi

Bir çok ev hanımı EVDE NİKAH ŞEKERİ işine yabancı değildir. Özellikle bahar ve yaz aylarında düğün organizasyonlarını takip ederek firmalardan NİKAH ŞEKERİ işi alarak evde para kazanmaktadırlar. Ancak yazımızda belirtiğimiz gibi EVDE NİKAH ŞEKERİ işi yaz ve bahar ayların da yoğun olarak yapılmakta ise de daha sonra bir düşüş yaşamaktadır.

Ancak 2014 EVDE BEBEK ŞEKERİ her gün doğan bir çok çocuk için yapılacak olan bir iş imkanıdır. Zira anne ve babalar yeni doğan bebeklerini görmeye gelen ve 40 çıkarmaları için yaptırdıkları BEBEK ŞEKERLERİ ile konuklarına ikram etmekte. Buda bir iş sektörünü canlı tutmakta olup, bir çok firma BEBEK ŞEKERİ YAPIMI için ev hanımlarına tüm malzemeleri götürerek verilen zaman içerisinde yapmalarını ister. Zamanında ve istenilen şekilde yapılan BEBEK ŞEKERİ teslim alınırken ücretleri hemen yada banka havalesi olarak ödenmektedir.

Bu şekilde evde ayağınıza kadar gelen Nikah Şekeri İşi – Bebek Şekeri İşi ve benzeri işler yapmak için makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmalarla irtibata girebilir ve evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Evde Nikah Şekeri İşi – Evde Bebek Şekeri İşi 2014” için 4 yorum

 • Mart 3, 2014 tarihinde, saat 23:15
  Permalink

  bn istanbuldan rehşan özlü evde nikah şekeri işini yapmak isterim tşkr

  Yanıtla
 • Mart 7, 2014 tarihinde, saat 12:06
  Permalink

  ben erzurumda esimin isi nedeniyle izmirden geldik.bu iste uzun zaman calistim lal organizasyon evde yapmak devam etmek istiyorum tesekkurle cvp bekliyorm.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2014 tarihinde, saat 16:00
  Permalink

  ben manısa kuladan bu ısı yapmak ıstıyorum. hemen ulasırsanız sevınırım. tşk

  Yanıtla
 • Temmuz 13, 2014 tarihinde, saat 01:55
  Permalink

  4 kişilik bşr grubuz ve istanbulda oturuyoruz. boş vakıtlermızı degerlendirmek istiyoruz. en kısa zamanda donuş yaparsanız cok memnun oluruz

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir