Evde Tesbih İşi 2016

Evde Tesbih İşi 2016

Evde Tesbih İşi, firmalar tarafından her türlü malzemeleri ev hanımlarına verilerek, yapılması ve monte edilmesi sonucunda işin teslim anında ev hanımlarına ücretlerinin ödenmesi halinde yapılan bir iş imkanı olup, günümüzde bir çok ev hanımı arasında yapılan bir iştir.

Evde Tesbih Yapma işi hem çok kolay, hemde aile fertleri ile bir arada sohbet ederek hatta küçük büyük bir kaç kişi ile kuracağımız bir ekip ile evden çıkmadan ayağımıza kadar gelen, evde genel işlerimiz arkasından kalan zaman dilimlerinde kendi kendimize yapabileceğimiz oldukça zevkli ancak biraz el çabukluğu ile yapılan bir iş olanağıdır.

Hem ev hanımları tarafından kendi paralarını kazanmak isteyen, hemde bir çok öğrenci tarafından harçlıklarını kazanmak, hemde hafta sonları ve akşamlarını değerlendirerek ev bütçesine ek bir gelir sağlamak isteyen kişiler tarafından yapılan Evde Tesbih Yapma işi için firmaların vermiş oldukları ilanları takip ederek yada makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne mail adresimizi ve adımızı soyadımızı yazarak firmaların iş göndermesi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Evde Tesbih İşi 2016” için 4 yorum

 • Şubat 24, 2014 tarihinde, saat 17:33
  Permalink

  evde teşbih işi yapmak istiyoruz konu ile ilgili bize dönüş yaparmısınız. 05354273247

  Yanıtla
 • Mart 26, 2014 tarihinde, saat 18:19
  Permalink

  10 yıldır boncuk ısıyle ılgılı tecburem var evde tespıg erkek tespıhı anahtarlık ısı bıleklık kolye yapabılırım ıstanbulda ıkamet edıyorum

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2014 tarihinde, saat 16:05
  Permalink

  evde tesbıh yapmak ıstıyorum aslında her sey yaparım kolye anahtarlık dıger arkadasında dedıgı gıbı. bana hemen ulasmanızı beklıyorm

  Yanıtla
 • Ekim 29, 2014 tarihinde, saat 12:40
  Permalink

  Evde tespih isi yada kina doldurma isi yapmak istiyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir