Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ek İş İmkanı 2014

Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ek İş İmkanı

Biraz yetenek, birazel becerisi ve yeterlizaman olduktan sonra evde yapılabilecek birçokek iş bulunuyor. Evde oturarak, trafiğe çıkmadan, giyim kuşam derdi olmadan, çocuklarıkimseye bırakmak zorunda kalmadan yapılacak herkese göre çeşitli işler var. Evde çalışarak kazanç sağlayan çok sayıda ev hanımı da bulunuyor. Ev hanımlarının yanı sıra evde çalışaraköğrenciler de, yaşlılarda para kazanma fırsatı yakalıyor. Ailelerine katkıda bulunmak için akşamları evde iş yapan çok kişi ek işlerle ek gelir elde ediyor. Günümüzde bir maaşın yetmediği durumlarda sadece el emeği gerektiren yorulmadan yapılabilecek çeşitli işler bulunuyor. Evlerinde akraba,arkadaş veya komşularıyla grup kurarak ek işler yapan kadınlar hem para kazanıyor, hem de sohbet ediyorlar.

İşverenler grup olarak çalışanlara daha fazla iş teslim ediyorlar. Evlerde ek iş yaptıran çeşitli sektörlerden firmalar bulunuyor. Dikiş- nakış işi, etiket işi, tespih dizme işi, boncuk işleme işi, oyuncak dikim işi, davetiye katlama işi, mandal işi, nikah şekeri hazırlama işi, toka süsleme işi, keçe işi, triko temizlemeişi, iplik temizleme işi, etiket hazırlama işi, el örgüsü işi, yaprak sarması sarma işi gibi daha değişik ilk dikkat edilecek husus işi zamanında,temiz ve numuneye uygun şekilde yapılmasıdır. Size teslim edilen malzemeye sahip çıkarak eksiksiz teslim ederek güven kazanmak gerekir.Firma personeli evden çalışan kişilere yapılacak işi bırakarak, biten işi teslim alıyor. El becerinize göre en sevdiğiniz işi seçerseniz daha seriüretim yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak isterseniz siz de yorum bölümüne isim bırakabilirsiniz. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir