Eve Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar – Ek İş İlanları 2016

Evde Nikâh Şekeri Hazırlama İşi

Ek gelir kazanmak isteyenlerin en çok ilgi gösterdikleri işlerin başında nikah şekeri hazırlamak geliyor. Nihah törenlerinde dağıtılan süslü şekerleri evlerinde çalışan becerikli hanımlar hazırlıyor. Artık bebek mevlütlerinde, sünnet törenlerinde de sevimli şekerlemeler dağıtılıyor.

Bu süslü şekerlemeler evde çalışan kişilere ek iş fırsatı oluyor. Evde nikah, bebek şekeri yaptıran firmalar şekerleme, tül, magnet, kurdele, biblo, keçe, süsleme malzemelerini ek gelir kazanmak isteyenlerin evine kadar teslim ediyor. Ertesi gün biten şekerleri teslim alırken yeni işleri bırakıyorlar. Bu işleri eğlenceli bir ortamda yapmak isteyen birkaç komşu veya arkadaş her gün birsinin evinde, bahçesinde masa başında toplanarak zevkle şekerleri hazırlıyorlar.

Bir nikah şekerinin ücreti az gibi gelse de eli pratik olan kadınlar günde 800 ile 1000 taneye kadar şeker hazırlayarak aile ekonomisini ayakta tutuyor. Günümüzde internette eve Nikâh Şekeri İşi veren firmalara kolaylıkla ulaşmak mümkün. Ancak internet kullanmayanlar da bu tür işlere duvar ilanlarından, el ilanlarından, işyerlerinin camlarındaki iletişimlerden ve bu işi yapan kişilerinreferansıyla ulaşabilir.

Evde Nikâh Şekeri İşi yapmak isterseniz sizde yorum bölümüne isim bırakabilirsiniz. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi belirtin. Ancak telefon numarası yazmanıza gerek yok. Firmalar size bu bilgilerden kolayca ulaşabilir.

Eve Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar – Ek İş İlanları 2016” için bir yorum

  • Mart 19, 2014 tarihinde, saat 14:31
    Permalink

    Konya Selçuklu yardımcı olursanız sevınırm

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir