Garanti Bankası Personel Alımı 2014

2014 Banka Personel Alımı,Banka Personel Alımları 2014,Garanti Bankası,Garanti Bankası Eleman Alımı 2014,Garanti Bankası iş ilanları,Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Alımı,Garanti Bankası Personel Alımı,Garanti Bankası Satış Temsilcisi Alımı 2014

Garanti Bankası personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Garanti Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Garanti Bankası 10 farklı ilde personel alacak.

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcileri Arıyor.

Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon

Genel nitelikler:
Bireysel Bankacılık Pazarlama Birimi kadrosunda;

öncelikli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Gaziantep, Antalya, Kayseri, Konya merkez ve çevre illeri kapsayan Bölge hinterlandlarında çalışmak üzere ”Merkezi Satış Temsilcileri” aramaktayız.

Aranan nitelikler:

* Önlisans/lisans mezunu ya da Açıköğretim Fakültesi öğrencisi,
* 27 yaşını aşmamış,
* Askerlik görevini tamamlamış ya da 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için),
* MS Office programlarına hakim,
* Seyahat engeli olmayan ve aktif seyahat edebilecek,
* İletişim ve ikna becerileri gelişmiş,
* İnsan ilişkileri kuvvetli.

Başvurunuzla ile ilgili olarak ihtiyaçlar dahilinde sizinle iletişime geçilecek, sınav ve mülakat davetleri Garantili Kariyer üzerinden mail ve sms ile gönderilecektir.

İş tanımı:
Sıcak satış yaklaşımıyla mevcut bireysel maaş müşterilerine bankamız ürünlerinin satışını gerçekleştirmek, gerektiğinde müşteriyi şubeye yönlendirmek,

Maaş ödemesi müşterilerine yönelik ziyaret planlarını Bireysel Kitle Bankacılığı Birimi koordinasyonunda uygulamak, ilgili firmalarda stand kurarak, müşterileri bilgilendirmek.

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 29.01.2014
İlan kapanma tarihi bilgisi: 01.01.2015

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi alımı ilanı için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir