HSBC Bank Personel Alımı 2014

2014 Banka Personel Alımları,Banka Personel Alımları 2014,HSBC Bank,HSBC Bank Eleman Alımı 2014,HSBC Bank İş Başvurusu 2014,HSBC Bank İş İlanları 2014,HSBC Bank Personel Alımı,HSBC Bank Personel Alımı 2014,Personel Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

HSBC Bank Personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde HSBC Bank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

HSBC Bank Personel alımı yapıyor. Sizde HSBC Bank’ta çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? HSBC Bank’ta çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. HSBC Bank İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

HSBC Grubu

Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren HSBC Grubu, dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir. Merkezi Londra’da bulunan HSBC, dünyanın 87 ülkesinde, yaklaşık 7.500 şube ve ofisi, 307.000 personeli ile yaklaşık 95 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir.

HSBC Türkiye

1990 yılında İstanbul’da %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.’nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye’de 1990 yılından itibaren kurumsal bankacılık alanında ve sermaye piyasalarında faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Ekim 2001′de Demirbank T.A.Ş’nin satın alınmasıyla ardından, iki bankanın birleşme işlemleri Aralık 2001 içinde sonuçlandırıldı ve 19 Eylül 2002 tarihinde Benkar Tüketici Finansmanı ve Kart Hizmetleri A.Ş., Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca 2005 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik fonu portföyünün yönetimini üstlenilmiştir. Aynı tarihte İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

Şube sayısı: 333

Çalışan sayısı: 6.483

Müşteri sayısı: 3.5 Milyon

İştirakleri: HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., HSBC Ödeme Sistemleri Bilgisayar Teknolojileri Basın Yayın ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., HSBC İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.

HSBC Bank Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir