İKEA Personel Eleman Alımı 2014

Eleman Alımı 2014,İKEA,İKEA Eleman Alımı 2014,İkea İş Başvurusu 2014,İKEA İş İlanları 2014,İKEA İşçi Alımı 2014,İkea Personel Alımı,İkea Personel Alımı 2014,İş İlanları

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

İKEA Personel Eleman alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde İKEA’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

İKEA Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde İKEA’da çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? İKEA İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnsanların çoğu için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak vizyonu ile yola çıkan IKEA’nın iş fikri, mümkün olduğunca çok insanın satın alabileceği kadar düşük fiyatlarla, iyi tasarımlı ve işlevsel binlerce mobilya ve ev aksesuarı sunmaktır.

Çoğunlukla iyi tasarımlı mobilyalar nüfusun küçük bir kesimi için yaratılır. Gücü yeten kesim için… IKEA ise en başından yolunu farklı çizdi. Çoğunluktan yana yer aldı. Bu da dünyanın her köşesinden insanların ev dekorasyonu ihtiyacına cevap vermek anlamına geliyordu. Farklı ihtiyaçları, farklı zevkleri, farklı düşleri ve tabii ki farklı cüzdanları olan insanların… Evlerini güzelleştirmek ve günlük yaşamlarını iyileştirmek isteyen insanların.

1943 yılında IKEA ve IKEA kavramı Ingvar Kamprad tarafından İsveç’te kuruldu.
Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd; kendi adının ilk harflerinden sonra diğer harfleri doğduğu çiftlik ve köyün adından aldı.

Dünyada franchise sistemiyle mağazalar açan IKEA, Maya Holding’in hissedarı olduğu Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. ile Türkiye pazarına girerek ilk mağazasını Mayıs 2005’de İstanbul Ümraniye’de açtı. Ardından Nisan 2006’da İzmir Bornova ve Kasım 2007’de İstanbul Bayrampaşa mağazaları açıldı. 2008 sonbaharda da Bursa mağazası açılıyor.

35 ülkede yaklaşık 300 mağazamızla 550 milyondan fazla kişiye IKEA yaşam tarzını sunuyor olsak da ulaşamadığımız bazı yerler hala var. Şimdilik…

Biz, birlikte çalışmaktan heyecan duyan, sorumluluk alan ve mütevazi çalışanlardan oluşan bir ekibiz. Siz de BİZ den biri misiniz?

İKEA Personel Eleman Alımı iş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir