İstanbul su kaçağı bulma servisi

su-sizinti-tespitiİstanbul su kaçağı bulma servisi sayesinde su arıza problemi artık önemli bir sorun olmaktan çıkmış durumdadır. Biz firma olarak geleneksel ve çağdışı yöntemleri deneyerek su sızıntısının olduğu yeri tespit etmek yerine son derece modern teknoloji harikası bilgisayarlı, kameralı cihazlarımızı kullanarak tespit işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eskiden yapılan tespit işlemlerinde su sızıntısının kaynağını bulmak için su tesisat ustaları bazı yerleri kırmak zorundaydı. Eğer ki ilk kırılan yerde kaçak yoksa bununla beraber birkaç yer daha kırılmaktaydı. Nitekim su tesisat boruları duvarların arkasında yer aldıkları için sızıntının çıktığı noktayı bulmak da ilk seferde her zaman için olmamaktaydı. Ancak akıllı cihazlarımız sayesinde bu tür problemleri yaşamak durumunda değiliz. Bu cihazlar arızanın çıktığı yeri noktasal olarak bulmakta ve bize sinyal vermektedir. Böylece onarımın yapılması gereken yer de kolayca açığa çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı mutlak suretle işini acemi yapan ve bu cihazları kullanmayan bir su tesisatçısı ile çalışmak yerine firmamız ile çalışmanız sizin açınızdan çok sağlıklı bir tercih olacaktır. Su kaçağı tespitini biz cihaz ile yapmaktayız ve problemin kalıcı olarak giderilmesi için su kaçağı tespiti yapan firmalar olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Su sızıntısı sorunu daha çok eski yapılarda meydana gelen bir problemdir. Bunun nedeni ise yapıların içerisinde bulunan su tesisat borularının birbirlerine eklendiği yerlerde gevşemelerin meydana gelmesi ile akmaların oluşmasıdır. Ayrıca tesisat borularının zamanla çürümesi de bu problemin ortaya çıkmasında önemli bir etkiye sahiptir. Kimi zaman ise çeşitli yerlerin tamirinde su tesisat boruları zarar görmekte ve zaman içerisinde su kaçağının oluşmasına neden olmaktadır. Özellikle de acemi tesisatçılar su sızıntısının yok olması için çabalarken sorunun daha da büyümesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bizleri hemen arayın evinizin daha fazla zarar görmesini engelleyin. Zira aksi takdirde duvarlarınız ıslanacak, küflenecek ve boya ihtiyacı doğuracaktır. Buna ek olarak evin içerisinde kötü kokular meydana gelebilir ya da su faturanızın her geçen gün biraz daha artarak su israfına yol açılabilir. Bu yüzden de henüz su kaçağı sorunu başlangıç aşamasındayken müdahalede bulunmak en iyisi olacaktır.

Bilgi için http://www.istanbulsukacagibulma.com adresini ziyaret ediniz.

İstanbul su kaçağı bulma servisi” için 3 yorum

 • Şubat 20, 2015 tarihinde, saat 05:12
  Permalink

  Su kaçağı bulma hakkında çok açıklayıcı bilgiler çok teşekkür ederz yazılara ayırdığınız zaman için her şey çin ayrıca teşekkürler.

  Yanıtla
 • Nisan 30, 2015 tarihinde, saat 13:31
  Permalink

  Noktasal su kaçağı tespiti konusunda çok faydalı bir sistem , kırma dökme olmadan arızayı hemen bulmaları çok güzel bir hizmet

  Yanıtla
 • Nisan 30, 2015 tarihinde, saat 13:32
  Permalink

  Kırmadan dökmeden , noktasal su kaçağı tespiti yapmaları çok güzel oluyor diğer türlü tesisçı kaçağı bulana kadar kırmadığı yer kalmiyor 🙂 o yüzden çok güzel bir hizmet

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir