İzmirde Ek İş İlanları

Ek İş Veren Firmalar,İzmir Ek İş,İzmir Ek İş İlanları,İzmirde Ek İş İlanları,İzmirde Ek İş İlanları 2014,İzmirde Ek İş Veren Firmalar,İzmirde Ek İş Veren Firmalar 2014

İzmirde Ek İş İlanları İzmir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olup iş potansiyeli en yüksek olan şehirler arasında da başı çekmektedir. Evde…

İzmir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olup iş potansiyeli en yüksek olan şehirler arasında da başı çekmektedir. Evde yapabileceğiniz ek iş imkanlarının yanı sıra part time çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz iş imkanları da ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan İzmir’de bulunuyor. Ev hanımları için evde ek iş ilanları ailelerine ciddi bir gelir elde edebilmek için önemlidir. Bayanlar evlerinde ev işlerini yapıp boş vakitlerinde ise para kazanabilirler. İzmir’de ek iş ilanlarını sıralayacak olursak: nikah ve bebek şekeri yapımı, kına paketleme, mandal işi vb. gibi küçük gözüken ama aylık gelire bakıldığında oldukça kazançlı işler bulunuyor.

Ayrıca İzmir şehrinde bilgisayar ve internet üzerine çeşitli firmaların sayısı da oldukça fazla. Bu yüzden makale yazımı ve editörlük yapabilen kişiler için de çok ciddi ek iş ilanları bulunmaktadır.

İzmir’de ek iş ilanlarına göz gezdirdiğinizde; Evde Nikah Şekeri İşi , evde etiket işi, boncuk dizme işi, evde davetiye katlama işi , kutu katlama işi, tespih işi, kına paketleme işi, evde kalem montaj işi , kutu katlama işi, poşet katlama işi gibi iş seçenekler göze çarpıyor.

İzmir’de evinizden para kazanmak ve bu ek işlerden birini yaparak ek gelir elde etmek için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ve Evden para kazanmaya başlaya bilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

İzmirde Ek İş İlanları” için 2 yorum

 • Kasım 4, 2014 tarihinde, saat 00:20
  Permalink

  Çanakkale de yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum ilgililerden haber bekliyorum

  Yanıtla
 • Aralık 8, 2014 tarihinde, saat 17:06
  Permalink

  İzmir’de Evde Nikah Şekeri İşi , evde etiket işi, boncuk dizme işi, evde davetiye katlama işi , kutu katlama işi, , kına paketleme işi, evde kalem montaj işi , kutu katlama işi, poşet katlama işi vs yapmak istiyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir