Koton Personel Alımı 2014

Koton,Koton Eleman Alımı 2014,Koton İş Başvurusu 2014,Koton İş İlanları,Koton Personel Alımı,Koton Personel Alımı 2014,Personel Alımı,Personel Alımı 2014

Koton personel eleman alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Koton’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Koton Personel Alımı yapıyor. Sizde Koton’da çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Koton İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1988 yılında kurulan Koton, kısa zamanda Türkiye’de ve Dünya’da ”fast fashion” markalarının en önemli oyuncularından biri haline geldi.

Koton bugün Atina, Dubai, Berlin, Bükreş dahil dünyanın önemli şehirlerinde 52, Türkiye’de ise 130 mağazası ile küresel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

”Fast Fashion” kategorisinde , müşteri memniyetine dayalı politikası ile modayı yakından takip eden Koton, yüzü aşkın tasarım kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır. Kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Koton, yılda on bin yeni model üreterek mağazalarına her gün 30 yeni model göndermektedir.

Modanın tüm renk , desen ve çizgilerini koleksiyonlarına yansıtan Koton, günün her anında şık ve bakımlı olmak isteyen metropol insanına yüzlerce seçenek sunuyor. Günün farklı zaman dilimleri için tasarlanan koleksiyonları ile Koton, yenilikçi ve stil sahibi müşterilerinin kendi tarzlarını yaratmalarına da olanak sağlıyor.

Koton Personel Alımı ilanı için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir