LC Waikiki Personel Alımı 2014

İş ilanları 2014,LC Waikiki,LC Waikiki Eleman Alımı 2014,LC Waikiki İş Başvurusu 2014,LC Waikiki İş İlanları,LC Waikiki Personel Alımı,LC Waikiki Personel Alımı 2014,Personel Alımı,Personel Alımı 2014

LC Waikiki personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde LC Waikiki’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

LC Waikiki Personel Alımı yapıyor. Sizde LC Waikiki’de çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? LC Waikiki’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. LC Waikiki İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

LC Waikiki yada kısaltması ile LCW, 1985 yılında Fransa’da kurulmuş olan bir firmadır. Hazır giyim sektöründe çalışan bu firma Fransa’da kurulduktan sonra daha sonra ülkemizde Taha Tekstil ile ülkemizde çalışmaya başladı. Daha sonra tüm lisans hakları alınarak Türk markası haline gelmiştir. Birçok farklı konuda firması bulunan ve ortaklıkları bulunan bu giyim markası sadece ülkemizde olmayarak 16 farklı ülke de de 57 mağazasını açtı. Ülkemizde ise 70 ile 370 kadar mağazası ile faaliyet göstermekte.

21 binden fazla çalışanı olan LC Waikiki ülkemizdeki mağazalarında çalışarak olan yeni iş arkadaşlarını duyurdu. Birçok farklı pozisyonda 70 farklı şehrimizden birçoğunda bu alımlar yapılacak. Aşağıdaki linkten açık pozisyonları ve size uygun pozisyonu bulabilir ve hemen gerekli belgeler ile başvurunuzu yollayabilirsiniz.

LC Waikiki personel alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir