Kapat !

«

»

Şub 09

Nova Yapım Senarist – Metin Yazarı Eleman İlanı


Nova Yapım firması tarafından 06-02-2013 tarihinde verilen ‘Senarist – Metin Yazarı’ başlıklı ilanda, İstanbul Avrupa – Şişli şehirlerinde yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

Televizyon programı projelerimizde fikir üretimi, metin ve senaryo yazımı konularında çalışacak,
kalemi kuvvetli editörler aramaktayız.
Adayl…

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Senarist – Metin Yazarı


forivia

Benzer Yazılar

FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious

2 yorum

 1. Hüseyin Kırca

  Sıra dışı senaryolar arıyor muşsunuz, görüşmek tanışmak isterim.
  Saygılarımla

 2. mahmut altundal

  1993-1998 tarihleri arasında bingöl jandarma özel harekat gurup komutanlığında j.uzm an Çvş. rütbesi ile görev yaptım çok sayıda operasyonlara katıldım pkk ile mücadelede yaşadığımız çatışmalarda ve sosyal yaşantımızla çok ilginç ve halkımızın bilmesi gereken ilgisini çekecek anılarım var foça jandarma komando okulunda kurs gördüğüm günden 1998 yılına kadar yaşadığım önemli olayları günü gününe kaleme almıştım yazdığım olayları okuyan çevremdeki insanlar dizi veya film olacak mükemmel anılar olduğunu söylediler o dönem terörle mücadelenin en yoğun ve kanlı günleriydi (yanı başımızda şehit olan arkadaşlarımın son sözleri yaralanan ve gazi olan arkadaşlarımın sözleri hepsi gerçek abartısız ve yaşandığı gibi)
  45 yaşındayım taksim otelcilik abant palas otelde bolu güvenlik şefi olarak çalışmaktayım
  ilgilenirseniz konuyla ilgili görüşmek isterim.Teşekkürler
  mahmut altundal 05412839048

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir