Sabancı Holding Personel Eleman Alımı 2014

2014 İş İlanları,Eleman Alımı,Eleman Alımı 2014,iş ilanları 2014,Personel Alımı 2014,Sabancı Holding Eleman Alımı 2014,Sabancı Holding eleman alımları 2014,Sabancı Holding İş Başvurusu 2014,Sabancı Holding Personel Alımı 2014,Sabancı Holding Personel Alımları,Sabancı Personel Alımı,Sabancı Personel Alımı 2014

Sabancı Holding Personel Eleman Alımı 2014

Sabancı Holding Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Sabancı Holding te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Sabancı Holding veya tam adı ile Haci Ömer Sabancı Holding Adana’da 1966 yılında temelleri atılan ülkemizin en büyük firmalarından biridir. Dünya çapında işleri olan bu firma birçok farklı iş kolunda çalışmakta. Bankacılıkta Akbank, Enerjide Enerjisa, Çimento’da Çimsa ve diğer örnek olarak ise Carrefoursa, Teknosa gibi birçok firmanın sahibidir. Neredeyse sonunda SA olarak gördüğümüz birçok firma diyebiliriz. Sabancı Holding ülkemizdeki birçok firmasına yeni kişiler olacak.

Verdiği ilanlarda bu firmalarında birçok kişiye yeni bir iş imkanı sunuyor. Binlerce çalışanı olan bu holding bu çalışanlarına yüzlerce kişi daha katacak. Büyüyen ve gelişen bir Sabancı Holding’te çalışma imkanı sizleri bekliyor. En büyük firmalarımızdan biri olan Sabancı Holding’te çalışma imkanı yakalayın.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir