Kapat !

«

»

Şub 22

ŞOK Market Personel Alımı İş Başvurusu 2013


2013 yılında ŞOK market ülkemiz insanına istihdam kapısı olmaya devam ediyor. Şok market personel alımı sayesinde ülkemizdeki işsizlik oranını düşürmektedir. Takipçilerimizin şok market reyon sorumlusu alımı, şok market kasiyer alımı ilanları hakkında bilgi istemesi ve başvuru formu doldurmayı arzulaması adına işlerinizi kolaylaştırmak adına web sayfamızdan ŞOK market personel alımı iş başvurusu formunu paylaşmaya karar verdik.

ŞOK Market Personel Alımı İş Başvurusu Formu Doldur

Gıda sektörünün lider markalarından birisi olan ŞOK marketin neredeyse ülkemizde bulunan her ilde şubesi bulunmaktadır. Güler yüzlü personeli ile yurt geneline hizmet veren ŞOK markette çalışmak istiyorsanız yazımızın devamında yer alan başvuru formunu doldurarak çalışma isteğinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

CV bilgilerinizi doldururken dürüst davranmaya özen gösteriniz. Ayrıca daha önce market tecrübeniz varsa CV bilgilerinize çalıştığınız yerler hakkındaki bilgileri mutlaka ekleyiniz. Her yerde olduğu gibi ŞOK marketler zincirinde de çalışmak için eski tecrübeleriniz rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

sok market is basvurusu 2013 ŞOK Market Personel Alımı İş Başvurusu

ŞOK marker iş başvurusu formuna BURADAN ulaşabilirsiniz. Hepinize iş ve meslek hayatınızda başarılar dileriz.


forivia

Benzer Yazılar

FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious

4 yorum

Yorumu formunu geç

 1. mahmut

  çalışmak istiyorum daha ötesi yok çünkü şokk

  1. menevşe karaaslan

   çok uzun yıllar market personeli olarak çalışmaktayım.şok gibi tanınmış,güvenilir ve kendini kanıtlamış bi isim altında çalışmak beni çok mutlu edecek.

 2. mustafa akça

  iyi çalışmalar.. kasiyer ve depo görevlisi olmak üzere, toplam 5 yıl deneyimliyim var. her türlü çalışma saatlerine göre düzenli ve disiplinli olarak herhangibi bir alanya şubenizde çalışmak istiyorum.. şimdiden teşekkür ederim..

 3. SERKAN

  İYİ CALIŞMALR DAHA ÖCE MARKETLERDE CALIŞTIM DENEYİMİM VAR SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM SERKAN TEKDA TL:0543 396 82 66

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir