Teknosa bu yıl bin 500 kişiyi işe alacak

Teknosa Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

Teknosa Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Teknosa da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türkiye’nin yerli teknoloji marketi Teknosa, sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Şirket yeni yılda da yeni mağazalar açmaya ve mevcutmağazalarının içeriğini genişletmeye devam ediyor. Teknosa bu yıl zincirlerine 30 bin metrekare satış alanı daha eklemeyi ve 1500 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor. Bu doğrultuda yıl sonunda 4 milyar TL’lik büyüklüğe ulaşmayı planlıyor.

Teknosa bu yıl bin 500 kişiyi işe alacak

Teknosa’nın 2014 yılı hedefleri, doğrultusunda büyümeye endeksli olarak bin 500 kişi daha işe alınacak. Teknosa’nın 2014 hedefleri Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ve Teknosa Genel Müdürü Necil Oyman‘ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında paylaşıldı.

Haluk Dinçer, toplantıda Teknosa’nın finansal durumu hakkında bilgiler vererek, şirketin yüzde 27′lik büyüme ile 2013′te başarılı bir performanssergilediğini ifade etti.

Dinçer, “Teknosa 2013′ü 3 milyar TL ciro ile kapattı. Teknoloji perakende pazarının yüzde 38′ine sahip olduk. 2014′te ise satış alanımıza yaklaşık 30 bin metrekare ekleyip, 1500 yeni kişiye daha istihdam sağlamayı ve yıl sonunda 4 milyar TL’lik büyüklüğe ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Teknosa, 2000 yılında kurulmuş ülkemizin en büyük elektronik eşya parekende zincirlerindedir. Sabancı Holding bünyesinde bulunan bu firma ülkemizde 77 şehirde ve 280′den fazlma mağaza ile hizmet vermekte. Hemd e interent üzerinden bu hizmetlerini sağlayan Teknosa zamanla büyüyerek en iyiler arasına girmiştir. 100 bin metrekareden daha fazla alanda hizmet veren Teknosa’nın yüzlerce çalışanı bulunmakta. 3700′den fazla çalışanı olduğu bilinen bu elektronik eşya mağazası yeni iş alımları yapmakta. Kariyer.net’ten verdiği ilanda birçok yeni çalışanını bekliyor.

Teknosa İç Ve Dış Ticaret A.Ş. olarak verdiği ilanlar ile ülkemizin birçok şehrinde ve çok farklı pozisyonlarda kişileri bekliyor. Ayrıca stayjyer alımları da yapmakta. Bu stajyer alımlarını da görebilirsiniz. Ve bu ilanlara hemen başvurunuzu yollayabilirsiniz.

Teknosa Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir