UPS Personel Alımı 2014

Personel Alımı 2014,UPS İş İlanları 2014,Ups Kargo Eleman Alımı 2014,Ups Kargo Personel Alımı,Ups Kargo Personel Alımı 2014,UPS Personel Alımı,UPS Personel Alımı 2014,UPS Türkiye Personel Alımı 2014

UPS personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde UPS’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

UPS Personel Alımı yapıyor. Sizde UPS’de çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? UPS’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. UPS İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

“ UPS, uluslar arası ticaretin kolaylaştırılması, ileri teknolojinin yaygınlaştırılması ile dünya ticaretinin daha etkin yönetilmesi için sunduğu çeşitli çözümler ile lojistik sektöründe global liderdir. Merkezi Atlanta’da bulunan UPS, Türkiye’nin yedi bölgesine ve tüm dünyaya ulaştığı hızlı ve güvenilir servisleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında, 400.000’e yakın çalışanımız ile 220’den fazla ülke ve bölgede, Türkiye’de ise 3.000’den fazla çalışanımız ile 81 ilde ekspres paket ve kargo taşımacılığı, tedarik zinciri çözümleri, gümrükleme ve antrepo hizmetleri ile lojistik sektörünün lider firmalarından biriyiz. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize karşı saygı ve dürüstlük temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. ”

UPS Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir